پول نقد و اقساط

اقلام خریداری شده در مدت 5 روز پس از انتقال به مجموعه «آنچه را که پرداخت می کنید» انتخاب می شوند ، با توجه به تفاوت قیمت ، قابل استرداد اعتبار فروشگاه هستند. بازپرداخت در قالب اعتبار فروشگاه صادر می شود و نمی توان آن را به صورت عطف به ماسبق اعمال کرد. اعتبار فروشگاه شما هرگز منقضی نمی شود و هنگام خرید به طور خودکار از خرید بعدی شما کسر می شود.

جهت یابی سریع

ما برخی از اقلام را قبل از رسیدن واقعی برای فروش ارائه می دهیم. هنگامی که این اقلام را پیش سفارش می دهید ، 1U20132 روز کاری پس از در دسترس بودن در انبار ما ، آنها را ارسال می کنیم.

می توانید بگویید که آیا کالایی را خریداری می کنید که یک کالای پیش سفارش باشد ، هم در صفحه محصول و هم در هنگام خرید. به محض اینکه سفارش خود را ثبت کردید ، می توانید تاریخ برآورد ذخیره مجدد ما را در صفحه محصول بررسی مجدد کنید ، و پس از اینکه کالا از انبار ما خارج شود ، مطمئن می شویم که یک ایمیل تأیید حمل و نقل برای شما ارسال کنیم.

خدمات حمل و نقل درب منزل

برای سفارشات حمل و نقل به استرالیا ، کانادا ، هنگ کنگ و کشورهای اتحادیه اروپا (به استثنای سوئیس) ، ما حمل و نقل استاندارد را با هزینه ثابت 15 دلار در هر سفارش و حمل و نقل سریع را با هزینه ثابت 75 دلار در هر سفارش ارائه می دهیم.

سفارشات بیش از 250 دلار آمریکا (بدون احتساب عوارض ، مالیات و حمل و نقل) حمل استاندارد استاندارد را دریافت می کنند.

تحویل بسته بین المللی

برای سایر کشورهای بین المللی ، حمل و نقل سریع را با هزینه ثابت 25 دلار در هر سفارش ارائه می دهیم. سفارشات بالای 500 دلار آمریکا (به استثنای عوارض ، مالیات و حمل و نقل) حمل استاندارد استاندارد را دریافت می کنند.